Nowe Inwestycje Dewelopera Dachubud we Wrocławiu

Wrocław to jedno z największych i najpiękniejszych miast w Polsce. Znajdziemy tutaj wszystko, co niezbędne do życia. Dlatego też firma Dach Bud przygotowuje w stolicy Dolnego Śląska kolejne swoje inwestycje mieszkaniowe. Oferowane nowe mieszkania zlokalizowane zostały w takich dzielnicach jak Psie Pole, Krzyki, Brochów oraz Centrum. Jakich korzyści można oczekiwać przy zakupie mieszkań od firmy Dach Bud?

Kminkowa Etap IV – Wrocław Psie Pole

Gotowa inwestycja, składająca się z dwunastu budynków. Każdy budynek posiada garaże podziemne, co jest niewątpliwie zaletą dla zmotoryzowanych mieszkańców. Inwestor przygotował mieszkania, które posiadają od 1 do 4 pokoi. Kminkowa Etap IV, to oprócz funkcjonalnych mieszkań, dodatkowe przestrzenie w postaci balkonów, loggii czy tarasów.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że inwestycja znajduje się w dogodnej lokalizacji. Miejskie arterie drogowe, a także rozwinięta sieć komunikacji miejskiej gwarantuje sprawne poruszanie się po Wrocławiu. W najbliższym otoczeniu na mieszkańców czekają liczne sklepy, placówki usługowe, a także obiekty oświatowe i opieki zdrowotnej. Komfort wypoczynku zapewniają liczne tereny zielone, zlokalizowane w sąsiedztwie inwestycji Kminkowa Etap IV.

Kminkowa Etap V – Wrocław Psie Pole

Ogromna inwestycja, na którą składa się ponad 400 lokali. Przygotowane zostały mieszkania posiadające od 1 do 4 pokoi. Każde z mieszkań dodatkowo posiada balkon, loggię, tarasy lub ogródki. W inwestycji znajdują się garaże wielostanowiskowe, a co istotniejsze, do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe. Dla mieszkańców przygotowano również miejsca na wózki oraz rowery. Komfortowe przemieszczanie się po budynku zapewnia cichobieżna winda.

Firma Dach Bud zadbała również o przestrzenie wspólne. Dzięki temu mieszkańcy mają dostęp do wspólnych terenów zielonych, a na dzieci czeka plac zabaw.

Smardzowska – Wrocław Krzyki

Doskonała inwestycja w znakomitym otoczeniu. Zamieszkanie w dzielnicy Krzyki związane jest z licznymi profitami. Dobra komunikacja z centrum, ale równocześnie bliskość terenów zielonych. W pobliżu inwestycji Szmardzowska znajdują się placówki usługowe, handlowe, a także opieki zdrowotnej i edukacyjne.

Inwestycja Smardzowska od Dach Bud to aż 287 nowych mieszkań, o powierzchni od 31 do 80 m2. Mieszkania posiadają loggie, balkony lub tarasy.

Na mieszkańców czekają miejsca w podziemnym garażu, a części wspólne zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o codziennym odpoczynku. Osoby posiadające rowery lub wózki, mogą je pozostawić w specjalnie wydzielonych, bezpiecznych miejscach.

Japońska – Wrocław Brochów

Dach Bud przygotował kameralną inwestycję przy ul. Japońskiej. Okoliczne tereny zielone plus cisza oraz spokój sprawiają, że jest to jedno z ciekawszych miejsc do zamieszkania we Wrocławiu. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się obiekty usługowe, handlowe, a także placówki opieki zdrowotnej i oświatowe.

Całość inwestycji przy ul. Japońskiej to 59 nowych mieszkań. Mieszkania posiadają od 1 do 3 pokoi, a ich metraż waha się w przedziale 31,70 – 69,58 m2. Do mieszkań dodatkowo przynależą balkony, tarasy lub loggie. W budynku znajduje się nowoczesna i cichobieżna winda, zwiększająca komfort zamieszkania.

Kiełczowska – Wrocław Psie Pole

Inwestycja Dach Bud we Wrocławiu, przy ul. Kiełczowskiej to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szukają oazy spokoju w dużym mieście. Lokalizacja w dzielnicy Psie Pole sprawia, że bardzo sprawnie można poruszać się po mieście, dojazd do centrum nie stanowi problemu. Równocześnie okoliczna infrastruktura gwarantuje dostęp do licznych punktów handlowych, usługowych, a także placówek oświatowych czy opieki zdrowotnej.

Warto zwrócić uwagę, że w pobliżu inwestycji znajduje się multum terenów zielonych, na czele z Lasem Zakrzowskim. To idealne miejsce dla wszystkich aktywnych fizycznie i kochających regularną rekreację.

Dlaczego mieszkanie przy ul. Kiełczowskiej? Firma Dach Bud oddaje do dyspozycji aż 70 mieszkań, które posiadają od 1 do 4 pokoi. Największe mieszkania mają ponad 70 metrów kwadratowych. Najmniejsze zaś mają metraż w przedziale 38-39. Wszystkie mieszkania posiadają dostęp do balkonów lub tarasów. Dla mieszkańców przygotowano miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórki lokatorskie, a także wózkownie oraz rowerownie. Na dzieci czeka starannie zaprojektowany i wykonany plac zabaw.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Wrocław Centrum

W centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Benedyktyńskiej Dach Bud przygotował niezwykle ciekawą inwestycję budowlaną. To kamienica o wielkomiejskim charakterze, z uwagi na swoją lokalizację, daje na wyciągnięcie ręki wszystkie najważniejsze atrakcje Ostrowa Tumskiego, Rynku oraz Placu Dominikańskiego. W pobliżu kamienicy liczne i najważniejsze arterie drogowe Wrocławia, a także przystanki komunikacji miejskiej.

Wszystkie apartamenty w kamienicy przy Wyszyńskiego posiadają powierzchnię od 50 do 134 m2.

Lokale mają po 2, 3 lub 5 pokoi. Apartamenty na najwyższym piętrze posiadają tarasy o wielkości dochodzącej do 46 m2.

https://www.dachbud.com.pl/oferta/mieszkania

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *