O mnie

Witam wszystkich!:)

Nazywam się Marek i cieszę się, że trafiłeś właśnie do tego miejsca. Mój blog ToolPiks to miejsce tworzone dla każdego z Was. To miejsce, gdzie zupełnie bezinteresownie dzielę się wiedzą na różnorodne tematy. Najważniejsze, że nie jest to wiedza pusta, czy bezwartościowa. Mam ogromne doświadczenie, praktyczne umiejętności i dlatego trafiać będą do was tylko przydatne informacje.

Wszystko zaczęło się dawno dawno temu, kiedy to byłem małym chłopakiem. W dawnych czasach ludzie dorośli musieli sami sobie radzić z różnego rodzaju naprawami. Niedobory na rynku, niezbyt zamożne społeczeństwo plus usługi „złotych rączek”, które tylko pogłębiały problemy. Wszystko to sprawiało, że ludzie brali sprawy w swojej ręce. Każdy facet w polskim domu w latach 80-tych i 90-tych, był po prostu zmuszony do posiadania odpowiednich skilli, kiedy mowa o ogólnie pojętym  majsterkowaniu. Jednym z bohaterów w swoim domu został mój ojciec. Umiejętne posługiwanie się wszelkiego rodzaju narzędziami. Szybkość realizowania drobnych napraw. To imponowało, więc od małego żywiłem głębokie zainteresowanie taką tematyką, uczyłem się, sprawiało mi to przyjemność.

Wielokrotnie w dorosłym życiu mogłem wykorzystać nabytą wiedzę, zarówno kiedy mowa o działaniach w moich czterech ścianach, jak i kiedy znajomi potrzebowali pomocy. Oczywiście, nie oznacza to, że zatrzymałem się w tamtych czasach. Cały czas poszerzam swoją wiedzę, interesuje się wszelkiego rodzaju tematami związanymi z majsterkowaniem, na bieżąco chłonę nowinki technologiczne. Staram się być na bieżąco i gromadzić wiedzę przydatną w zakresie domu, ogrodu, nowoczesnych narzędzi do samodzielnego wykorzystania. Technologi rozwija się w szybkim tempie. Trendy zmieniają się ekspresowo, dlatego też, aby trzymać rękę na pulsie, gromadzę najistotniejsze informacje i za pomocą bloga ToolPiks wysyłam dalej w internet.

Nie mam zamiaru występować z pozycji nauczyciela akademickiego. To, co znajdziecie w tym miejscu, podane jest w przystępny sposób. Nie znajdziecie tutaj skomplikowanego języka, terminologii technicznej (no, chyba że to będzie konieczne). Wszystko tak, aby, jak najwięcej osób mogło skorzystać z tego, co przygotowałem.

Polecam mój blog i zapraszam do regularnych odwiedzin