Domesta – Deweloper z Trójmiasta

Domesta to firma, która działa na trójmiejskim rynku budowlanym od roku 1992. Wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwoliło firmie przygotować niemal 1000 mieszkań. Starannie przygotowywane projekty nowych osiedli, realizacja według najwyższych standardów budowlanych, trafny wybór lokalizacji i przystępne ceny. To wszystko sprawia, że Domesta jest znaną i cenioną marką wśród mieszkańców trójmiasta.

Komfortowe mieszkania, oferta dla każdego

Firma Domesta stawia na funkcjonalne, ustawne projekty mieszkań. Dzięki temu każdy korzystający z oferty może dopasować mieszkanie do własnych potrzeb. Mieszkania w różnych inwestycjach są w zróżnicowanym metrażu, dlatego oferta Domesty będzie najlepszym wyborem dla singli, rodzin z dziećmi czy też seniorów.

Budynki mieszkalne z dodatkowymi udogodnieniami

Decydując się na skorzystanie z oferty spółki Domesta, można być pewnym, że otrzyma się liczne udogodnienia. Garaże podziemne, miejsca postojowe, komórki lokatorskie, rowerownie, to wszystko składa się na niezwykle atrakcyjną ofertę. Firma Domesta dba o możliwość spędzania wolnego czasu przez przyszłych mieszkańców swoich inwestycji. Ciekawie zaprojektowane i zrealizowane strefy wspólne, to między innymi boiska wielofunkcyjne, tereny rekreacyjne, sale zabaw, place zabaw, zieleń. W takim otoczeniu można wypoczywać, ale i nawiązywać nowe relacje, poznać bliżej sąsiadów.

Najlepsze lokalizacje, gwarantujące komfortowe przemieszczanie się po Gdańsku i trójmieście

Firma Domesta starannie wybiera lokalizacje pod swoje inwestycje. To sprawia, że oferty mieszkań od Domesta, niezależnie od osiedla, gwarantują sprawne przemieszczanie się po Gdańsku, trójmieście. Bliskość głównych arterii drogowych i rozbudowana sieć komunikacji miejskiej w pobliżu osiedli, to ogromny plus każdej z inwestycji realizowanej przez firmę Domesta. Dodatkowo mieszkania z oferty firmy, znajdują się w sąsiedztwie obiektów handlowych, usługowych. Nie ma problemów z dostępem do placówek oświatowych czy opieki zdrowotnej.

Gwarancja Plus – darmowy program dla klientów

Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta oferuje swoimi klientom nowatorski program Gwarancja Plus. Kupując mieszkanie w spółce Domesta, zyskujesz dodatkowe korzyści. Program to przegląd gwarancyjny, który zostaje wykonany 12 miesięcy po odbiorze mieszkania. Dzięki temu, mieszkańcy nowych inwestycji mogą liczyć na usunięcie usterek, które pojawiły się już na etapie użytkowania lokali.

Więcej na Deweloper Domesta domesta.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *