Nowości w kominkach elektrycznych na sezon zimowy 2018/2019!

W dzisiejszym artykule chciałabym przedstawić Wam parę propozycji naszych kominków elektrycznych LED, które dość niedawno weszły na rynek i które dedykowane są na sezon zimowy.
Mamy dość sporo nowości wśród kominków ściennych, wkładów elektrycznych jak i również kominków z obudową.

Zacznę od kominków elektrycznych ściennych, które w ostatnim czasie są bardzo popularne i wzbudzają duże zainteresowanie wśród naszych klientów.
W naszej ofercie pojawił się model ” MAJESTIC ” zrobił on furrorę.

Kominki te jako jedyne można powiesić na ścianie, lub je w niej zabudować. Jest to innowacja ze względu na to, że na naszym rynku kominki ścienne przeważnie są tylko i wyłącznie do powieszenia na ścianie. Model ten został wyprodukowany w paru rozmiarach, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Posiada on również funkcję grzania i przede wszystkim piękny naturalny płomień. Jest jeszcze bardzo ważna cecha, która go wyróżnia. W zestawie do kominka otrzymacie od nas wymienne paleniska: polana, kryształki i kamienie.
W każdej wolnej chwili możecie zmienić wnętrze swojego kominka!

Kolejnym modelem, którym warto się pochwalić jest model “MODENA”
Jest to kominek elektryczny LED w nowoczesnej białej obudowie, który wygląda jakby został  zabudowany w półce. Posiada on zmianę kolorów płomienia, podświetlane palenisko jak i również wymienne paleniska! Ten model doskonale dopasowuje się do nowoczenych pomieszczeń.

Teraz przejdziemy do kominków elektrycznych LED z obudową. Przedstawię dwa modele klasycznych kominków z obudową, które również cieszą się popularnością wśród klientów.

Kominek VIGO jest to klasyczny model, które pasuje do każdego wnętrza. Występuję on w czterech kolorach: biały, dąb, orzech i wenge, więc każdu znajdzie tu coś dla siebie. Kominek ten nie posiada zbyt wielkich rozmiarów więc można go wszędzie dopasować 🙂

Kolejnym klasycznym modelem, ale nieco większym niż jego poprzednik jest model ” BIANCO ”
Kominek ten posiada 123 cm szerokości, więc nadaje się już do trochę większych pomieszczeń. Jego obudowa posieda delikatnie wyrzłobione filary jak i również łuk nad wkładem elektrycznym, który sprawia, że efekt paleniska staje się bardziej rzeczywisty.

Wkłady elektryczne, które posiadamy w naszym sklepie są dedykowane pod zabudowę. Największy wkład z efektem 3D w naszej ofercie posiada rozmiar 109 cm szerokości i do jego zestawu również dodajemy wymienne polana. Jego panoramiczny wygląd sprawia to, że efekt płomienia jest jeszcze bardziej realistyczny niż w rzeczywistości.

Dla osób lubiących klasyczne produkty bez efektówtypu zmiana koloru płomienia, czy jego prędkości polecamy wkład Aflamo 80. Posiada on naturalny płomień, w którym mozliwość jest zmienienia tylko jego jasności. Wkład posiada wewnątrz cegiełki, który imitują prawdziwy komin.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do zapoznania się z resztą produktów!

 

Artykuł opracowany przez:
Inne ciekawe artykuły o kominkach elektrycznych:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *